Механізм госпіталізації мешканців районів Харківщини до обласних медичних установ потребує подальшого удосконалення
![Механізм госпіталізації мешканців районів Харківщини до обласних медичних установ потребує подальшого удосконалення Механізм госпіталізації мешканців районів Харківщини до обласних медичних установ потребує подальшого удосконалення](/content/documents/623/62266/thumb-newsSpisok-190x120-35cb.jpg)
Заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма провів особистий прийом громадян. Переважна більшість звернень (12 з 14) стосувалися госпіталізації та оперативного лікування в обласних медичних установах та інститутах Національної академії медичних наук. Як зазначив Ігор Шурма, спеціалісти центральних районних лікарень, якщо у них немає можливості надати допомогу необхідного рівня, зобов’язані за певним алгоритмом направляти пацієнтів до обласних установ. «Кількість звернень щодо госпіталізації свідчить про те, що механізм направлення хворих на лікування в обласні медичні установи поки що не повністю відпрацьований і потребує вдосконалення», - підкреслив Ігор Шурма.
Він також повідомив, що всі питання щодо госпіталізації та оперативного лікування були вирішені безпосередньо під час прийому.