На розвиток соціально-економічної сфери Харківської області освоєно біля 16 млн. грн. за рахунок коштів фонду регіонального розвитку
![На розвиток соціально-економічної сфери Харківської області освоєно біля 16 млн. грн. за рахунок коштів фонду регіонального розвитку На розвиток соціально-економічної сфери Харківської області освоєно біля 16 млн. грн. за рахунок коштів фонду регіонального розвитку](/content/documents/623/62241/thumb-newsSpisok-190x120-0ceb.jpg)
Як повідомив перший заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб, станом на 16 серпня Державним фондом регіонального розвитку фактично профінансовано 34 млн. 179,2 тис. грн. на соціально-економічний розвиток області. На сьогодні генеральні підрядні організації проводять будівельно-монтажні роботи на всіх об’єктах.
За оперативними даними на даний момент всього освоєно 16 млн. 852,5 тис. грн., в тому числі по об’єктах галузі охорони здоров’я – 4 млн. 294,8 тис. грн., культури – 4 млн. грн., освіти – 4 млн. 280,1 тис. грн., житлово-комунального господарства – 1 млн. 986,8 тис. грн., фізкультури і спорту – 2 млн. 290,8 тис. грн.