В галереї «Мистецтво Слобожанщини» відбудеться виставка «Дореволюційний Харків очима дітей»
![В галереї «Мистецтво Слобожанщини» відбудеться виставка «Дореволюційний Харків очима дітей» В галереї «Мистецтво Слобожанщини» відбудеться виставка «Дореволюційний Харків очима дітей»](/content/documents/623/62209/thumb-newsSpisok-190x120-921e.jpg)
16 серпня о 17:00 в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Центру культури та мистецтва буде представлено виставку «Дореволюційний Харків очима дітей». Відвідувачі галереї зможуть ознайомитися з унікальною колекцією дореволюційних листівок з видами Харкова та малюнками учнів харківської школи «Лествиця». Виставка триватиме до 1 вересня. Більше 90 зображень Харкова початку ХХ століття стали джерелом знання і натхнення для учнів. Деякі будівлі, зображені на цих листівках, збереглися до наших днів, але багато безслідно зникли в пореволюційні часи та роки Великої Вітчизняної війни.