Харків'янин стартував з перемоги на турнірі з бадмінтону на Олімпіаді
![Харків'янин стартував з перемоги на турнірі з бадмінтону на Олімпіаді Харків'янин стартував з перемоги на турнірі з бадмінтону на Олімпіаді](/content/documents/621/62073/thumb-newsSpisok-171x120-37dc.jpg)
Харків'янин Дмитро Завадський, який виступає в групі К одиночного розряду, виграв у змаганні з бадмінтону з Мохамедом Аджіфаном Рашидом з Мальдівської Республіки з рахунком 21:8, 21:8, повідомляє офіційний сайт Олімпіади в Лондоні. Матч тривав 22 хвилини.
За путівку в плей-офф з групи Завадський змагатиметься з Марком Звіблером з Німеччини завтра, 31 липня.