Мешканці Дергачівського району отримали державні акти на право власності на земельну ділянку
![Мешканці Дергачівського району отримали державні акти на право власності на земельну ділянку Мешканці Дергачівського району отримали державні акти на право власності на земельну ділянку](/content/documents/621/62044/thumb-newsSpisok-190x120-423f.jpg)
Заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації Василь Хома провів зустріч з мешканцями міста Дергачі, на якій були розглянуті питання, пов'язані з порядком оформлення та видачі державних актів на землю. Також в ході зустрічі мешканцям міста Дергачі були видані державні акти на право власності на земельну ділянку.