ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

25 серпня у Чугуївському районі відбудеться відкритий фестиваль обрядового та сучасного весільного дійства «Весілля в Малинівці – плюс»

26 липня 2012 | 17:27

25 серпня у смт. Малинівка Чугуївського району відбудеться традиційний відкритий фестиваль обрядового та сучасного весільного дійства «Весілля в Малинівці – плюс». Цього року на фестивалі очікується до 10 тисяч гостей з усієї Харківщини. Для гостей відкриються такі майданчики, як «Покуть для молодят», «Тещине подвір’я», «Гарбузяче містечко», «Баштан кума Сливи», «Тато, мама, я – спортивна сім’я». Також в рамках фестивалю відбудуться майстер-класи ковалів, збруярів та виноградарів, крім того, гості фестивалю зможуть навчитися виготовляти весільні поробки з соломи, глини, дерева.

З рушників, вишитих майстринями Чугуївщини, буде складено найдовший в Україні рушник, а гарячі короваї, паляниці, шишки пектимуть для гостей просто неба.

У ході фестивалю на гостей чекатимуть парад весільних оркестрів, різноманітні конкурси, атракціони для дітей та дорослих, продаж витворів народних умільців, виступи народних колективів та зірок української естради, а також футбольний турнір між районними командами.

Теги: весілля в малинівці

Версія для друку Поділиться:


Вверх