ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Внесено зміни до бюджету Харківської області

25 липня 2012 | 11:27

Сьогодні під час пленарного засідання позачергової сесії Харківської обласної ради внесені зміни до бюджету області на поточний рік. Збільшено обсяг субвенції з держбюджету та видатки обласного бюджету на погашення заборгованості з різниці в тарифах на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення у сумі 289 млн. 998,8 тис.грн.

На реконструкцію операційного блоку КЗОЗ «Дергачівська центральна районна лікарня» виділено 120 тис.грн., також 120 тис. грн. спрямовано оплату технічного нагляду реконструкції приміщень Обласної клінічної лікарні - Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф під створення перинатального центру ІІІ рівня. Крім того, збільшені видатки на проведення лікування катаракти у жителів районів області на 500 тис.грн.

Рішенням депутатів також затверджені додаткові дотації на оплату праці бюджетників у сумі 72 млн. 99,6 тис.грн., на покращення надання соціальних послуг найуразливішим верствам населення - 19 млн. 406,2 тис.грн.

Визначені субвенції районним та міським бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною» у сумі 33 млн. 364,1 тис. грн.; на надання пільг та субсидій населенню - 715 млн. 686 тис. грн.; 1 млрд. 553 млн. 747,5 тис. грн. – на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства і дітям-інвалідам; на утримання центрів соціально-психологічної реабілітації дітей у сумі 2,9 млн.грн.

Теги: бюджет

Версія для друку Поділиться:


Вверх