ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Після завершення капітального ремонту водопровідних мереж та введення в експлуатацію водозабору в смт Сахновщина водопостачання мешканців буде здійснюватися стабільно

25 липня 2012 | 10:36

Як повідомило Головне управління житлово-комунального господарства Харківської ОГА селище Сахновщина Сахновщинського району області забезпечується централізованим водопостачанням від двох водопровідних насосних станцій, розташованих в смт Сахновщина та в с. Чорнолозка. Водозабір в с. Чорнолозка забезпечує централізованим водопостачанням 70% населення селища Сахновщина та знаходиться на відстані 7 км від районного центру і на перепаді висот між населеними пунктами в 40 метрів. Зазначені фактори впливають на збільшення використання електричної енергії. Діючий тариф покриває собівартість послуг водопостачання на 90%.

Для вирішення питання та з метою безперебійного централізованого водопостачання жителів та підприємств в смт Сахновщина, зменшення собівартості послуг водопостачання, за рахунок коштів місцевого бюджету в 2010 році розроблено проектно-кошторисну документацію на будівництво водозабірної свердловини. В 2011 році отримано 2 млн. 842,7 тис. грн. з державного бюджету та розпочаті роботи з будівництва. На даний час проводяться роботи по прокладці технологічного водопроводу для врізки в магістраль. Реалізація зазначених заходів потребувала припинення роботи водопровідних насосних станцій, що спричинило відсутність водопостачання. На даний час роботи частково завершені, насосні станції працюють, селище забезпечене централізованим водопостачанням. Після повного завершення капітального ремонту водопровідних мереж та введення в експлуатацію водозабору в смт Сахновщина водопостачання жителів буде здійснюватись стабільно.

Теги: водопостачання

Версія для друку Поділиться:


Вверх