До уваги журналістів!
![До уваги журналістів! До уваги журналістів!](/content/documents/619/61816/thumb-newsSpisok-190x120-17bc.jpg)
Сьогодні о 15:00 в залі прийому офіційних делегацій Будинку рад (вул. Сумська, 64, 2 поверх) відбудеться зустріч керівництва облдержадміністрації з учасниками ХХХ Олімпійських ігор у Лондоні.
Сьогодні о 15:00 в залі прийому офіційних делегацій Будинку рад (вул. Сумська, 64, 2 поверх) відбудеться зустріч керівництва облдержадміністрації з учасниками ХХХ Олімпійських ігор у Лондоні.