В с. Сковородинівка відбувається VII Регіональний фестиваль пісенно-обрядового фольклору «Сьогодні Купала, а завтра Івана»
![В с. Сковородинівка відбувається VII Регіональний фестиваль пісенно-обрядового фольклору «Сьогодні Купала, а завтра Івана» В с. Сковородинівка відбувається VII Регіональний фестиваль пісенно-обрядового фольклору «Сьогодні Купала, а завтра Івана»](/content/documents/618/61778/thumb-newsSpisok-190x120-b789.jpg)
Сьогодні в с. Сковородинівка Золочівського району на території музею Г.С. Сковороди проходить Регіональний фестиваль пісенно-обрядового фольклору "Сьогодні Купала, а завтра Івана". Для відвідувачів працюють декілька тематичних майданчиків: «Співоча діброва», «Алея майстрів», «Музейні сходи», «Співи під дубом», «Ігри під клунею», а також танцювальний майданчик. Також для відвідувачів організовано катання на човнах та прогулянки на конях по парку. Завершиться фестиваль пусканням на воду віночків та святковим феєрверком «Купальська квітка».