В Харківській області діє група шахраїв, які збирають кошти на неіснуючу благодійність
![В Харківській області діє група шахраїв, які збирають кошти на неіснуючу благодійність В Харківській області діє група шахраїв, які збирають кошти на неіснуючу благодійність](/content/documents/618/61733/thumb-newsSpisok-190x120-b3e5.jpg)
«На території Харківської області до суб’єктів господарської діяльності від мого імені, а також від імені працівників соціальних служб надходять телефонні дзвінки з проханням перерахувати кошти на благодійність для Житомирського обласного відділення Міжнародного благодійного фонду «Допомога дітям Чорнобиля». Офіційно заявляю, що жодного відношення до дзвінків не маю. Я з великою повагою і пошаною ставлюсь до всіх громадських рухів, які стосуються чорнобильців, але я закликаю всіх не реагувати на такі звернення від мого імені і не перераховувати кошти для цього благодійного фонду. Я не звертався з проханням перерахувати будь-які кошти на благодійність, і ці дзвінки не мають жодного відношення до мене. У разі надходження таких дзвінків прошу всіх одразу звертатися до правоохоронних органів», - заявив заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма.