На Харківщині розпочалася оздоровча кампанія
![На Харківщині розпочалася оздоровча кампанія На Харківщині розпочалася оздоровча кампанія](/content/documents/614/61346/thumb-newsSpisok-190x120-8698.jpg)
У Харківській області розпочалася оздоровча кампанія. На даний момент у 7 таборах регіону розпочато першу зміну. Крім цього, відкрито 793 пришкільних табори або 100,1% від їх кількості.
У Харківській області розпочалася оздоровча кампанія. На даний момент у 7 таборах регіону розпочато першу зміну. Крім цього, відкрито 793 пришкільних табори або 100,1% від їх кількості.