Перинатальний центр в Харкові буде служити для здорового життя наших дітей. Раїса Моісеєнко
![Перинатальний центр в Харкові буде служити для здорового життя наших дітей. Раїса Моісеєнко Перинатальний центр в Харкові буде служити для здорового життя наших дітей. Раїса Моісеєнко](/content/documents/614/61308/thumb-newsSpisok-190x120-46ba.jpg)
Сьогодні в ході відеоконференції на тему: «Впровадження ініційованого Президентом України Національного проекту «Нове життя - нова якість охорони материнства і дитинства» перший заступник Міністра охорони здоров'я України Раїса Моісеєнко подякувала голові ХОДА Михайлу Добкіну та його заступнику Ігорю Шурмі за відповідальне та уважне ставлення до реалізації Національного проекту «Нове життя - нова якість охорони материнства і дитинства». Зокрема, мова йшла про Харківський регіональний перинатальний центр, який було збудовано в найкоротші терміни. «Всі роботи були зроблені дуже оперативно, з хорошим підходом і любов'ю. Я хотіла б особисто подякувати голові обласної державної адміністрації Михайлу Добкіну, його заступнику Ігорю Шурмі, які завжди оперативно реагували на будь-які зауваження і пропозиції з боку як керівництва Національного проекту, так і Міністерства охорони здоров'я. І завдяки цьому той прекрасний перинатальний центр, який відкрито в Харкові, буде служити для здорового життя наших дітей», - підкреслила Раїса Моісеєнко.