У питанні контролю за використанням бюджетних коштів потрібно налагодити взаємодію між правоохоронними структурами. Михайло Добкін
![У питанні контролю за використанням бюджетних коштів потрібно налагодити взаємодію між правоохоронними структурами. Михайло Добкін У питанні контролю за використанням бюджетних коштів потрібно налагодити взаємодію між правоохоронними структурами. Михайло Добкін](/content/documents/613/61278/thumb-newsSpisok-190x120-3f05.jpg)
Для створення максимально комфортних умов роботи малого та середнього бізнесу необхідно налагодити взаємодію між контролюючими органами, що дозволить підприємцям уникнути дублювання перевірок, - наголосив сьогодні голова ХОДА Михайло Добкін у ході наради з питання створення сприятливих умов для малого і середнього бізнесу та органів місцевого самоврядування.
«Ніколи не буде скасовано вимогу контролю за використанням бюджетних коштів. Але сьогодні в цьому питанні склалася аномальна ситуація. Сьогодні сільгоспвиробники відмовляються від державної компенсації за втрати по озимих, але не тому, що їм не потрібні гроші, а тому, що кількість структур, які будуть перевіряти використання цих коштів, віднімуть стільки часу і ресурсів, що отримання компенсації стає абсолютно безглуздим. У питанні контролю за використанням бюджетних коштів потрібно налагодити взаємодію між правоохоронними структурами - якщо перевірила прокуратура, то нема чого приходити з перевіркою Службі безпеки Україні та міліції, які теж контролюють це питання. Якщо є сумніви - треба перевіряти того, хто здійснював перевірку, але не підприємство вдруге», - підкреслив глава області.