ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

На Харківщині будуть проводитися круглі столи з роз'яснення змін до законодавства для підприємців та працівників органів місцевого самоврядування

30 травня 2012 | 12:53

Сьогодні за результатами наради з питання створення сприятливих умов для малого і середнього бізнесу та органів місцевого самоврядування в Харкові було ухвалено рішення про організацію круглих столів з роз'яснення змін до законодавства для підприємців та працівників органів місцевого самоврядування. Як підкреслив у ході наради голова ХОДА Михайло Добкін, пробіли в правових знаннях бізнесменів дуже часто стають причиною непорозумінь з правоохоронними та контролюючими органами, тому завдання керівництва області - зробити все можливе, щоб їх заповнити.

«Верховна Рада ухвалює безліч нових прогресивних законів, але, на жаль, через ті темпів перетворення, які відбуваються сьогодні в нашому суспільстві, ні підприємці, ні органи місцевого самоврядування, ні громадські організації не встигають за ними стежити. І це величезний пробіл в нашій роботі. Потрібно проводити роз'яснювальну роботу, тому що, на жаль, в більшості громад через брак фінансування немає штатної ставки юриста, і люди, які часто ніколи раніше не стикалися з юридичними питаннями, змушені самостійно брати закони, і зрозумівши на свій розсуд прочитане, на основі цього вибудовувати свою роботу. У нас працює правова допомога, організована Головним юридичним управлінням. Ми намагаємося допомогти працівникам органів місцевого самоврядування отримати необхідні правові знання, але якщо сюди підключиться ще й міліція, і податкова служба, і митниця, і Служба безпеки з окремих питань, то ефект буде незрівнянно більшим», - підкреслив глава області.

Фото

Теги: нарада добкін бізнес

Версія для друку Поділиться:


Вверх