У червні Харковом курсуватиме «Трамвай рівних можливостей»
![У червні Харковом курсуватиме «Трамвай рівних можливостей» У червні Харковом курсуватиме «Трамвай рівних можливостей»](/content/documents/613/61264/thumb-newsSpisok-190x120-f36d.jpg)
З 31 травня в рамках акції «Харків – місто рівних можливостей» за ініціативи мережі Центрів гендерної освіти вищих навчальних закладів Харківської області, створеної за підтримки ГУ у справах сім’ї, молоді та спорту ХОДА, Харковом курсуватиме «Трамвай рівних можливостей». Протягом червня щоп’ятниці о 13.00 трамвай вирушатиме по маршруту «Південний вокзал – Лісопарк — Південний вокзал». Усі пасажири трамваю отримають від викладачів та студентів харківських вищих навчальних закладів інтерактивну екскурсію Харковом, протягом якої екскурсоводи відкриють гостям історії успішних жінок і чоловіків, які прославили Харків у світі. Екскурсію можна буде прослухати наживо українською, англійською, російською мовами. В оформленні трамваю будуть використані кращі роботи учасників фотоконкурсів «Харків – місто рівних можливостей» та «Бути батьком – це…».