В області продовжується робота із зміцнення матеріально-технічної бази медичних установ
![В області продовжується робота із зміцнення матеріально-технічної бази медичних установ В області продовжується робота із зміцнення матеріально-технічної бази медичних установ](/content/documents/613/61228/thumb-newsSpisok-190x120-e14e.jpg)
Як зазначив в ході обласної селекторної наради заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, в області продовжується робота із зміцнення матеріально-технічної бази медичних установ. «Цього року у першу чергу ми на 100% завершуємо роботи в Обласному госпіталі для інвалідів війни. Також у цьому році ми будемо ремонтувати Обласну травматологічну лікарню (операційні блоки і палати інтенсивної терапії), п’ять операційних блоків міжрайонних медичних центрів і притрасової лікарні, а саме: в Балаклійському, Богодухівському, Дергачівському, Ізюмському та Лозівському районах», - повідомив Ігор Шурма.