Ігор Шурма провів особистий прийом громадян у Лозівському районі
![Ігор Шурма провів особистий прийом громадян у Лозівському районі Ігор Шурма провів особистий прийом громадян у Лозівському районі](/content/documents/613/61222/thumb-newsSpisok-190x120-0a78.jpg)
Сьогодні заступник голови ХОДА Ігор Шурма провів особистий прийом громадян у Лозівському районі. До заступника голови області звернулося 28 осіб. У ході прийому розглядалися питання організації в районі системи надання медичних послуг та перевезення пасажирів у міському транспорті в Лозовій. Також Ігор Шурма надав роз'яснення щодо порядку забезпечення населення субсидіями та іншими пільгами. Крім того, було розглянуто питання про організацію мамографічного обстеження і госпіталізації в обласну клінічну лікарню.