Валентин Дулуб провів особистий прийом у Лозівському районі
![Валентин Дулуб провів особистий прийом у Лозівському районі Валентин Дулуб провів особистий прийом у Лозівському районі](/content/documents/612/61191/thumb-newsSpisok-190x120-2812.jpg)
23 травня перший заступник голови ХОДА Валентин Дулуб провів особистий прийом громадян у Лозівському районі. Під час прийому обговорювалися питання тепло-і водопостачання, утримання доріг, капітального ремонту будинків, облаштування артезіанських свердловин, ремонту дахів та інші. Вирішення всіх проблемних питань перший заступник голови області взяв під особистий контроль.