ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Валентин Дулуб взяв участь у всеукраїнській селекторній нараді з питань екологічної безпеки і охорони навколишнього природного середовища

05 травня 2012 | 12:39

Сьогодні перший заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб взяв участь у всеукраїнській селекторній нараді під головуванням прем'єр-міністра України Миколи Азарова. В ході наради обговорювалися питання екологічної безпеки і охорони навколишнього природного середовища. «Екологія - це така ж важлива складова якості життя в нашій країні як хороша їжа, добротне житло, доступна і кваліфікована медична допомога. Прискорення економічного розвитку повинно бути тісно пов'язано з модернізацією економіки, а також екологічної модернізації, тобто модернізації з урахуванням зниження впливу промисловості на навколишнє середовище. Для цього необхідно створювати умови, стимули і ставити жорсткі обмеження порушників природоохоронного законодавства. Перш за все, ми повинні зупинити розграбування природних ресурсів, незаконну вирубку лісів, знищення водойм, забруднення територій та атмосферного повітря, виникнення несанкціонованих звалищ твердих побутових відходів, виснаження родючих земель», - підкреслив у ході наради Микола Азаров.

Він також акцентував увагу, що питання охорони навколишнього в роботі місцевих органів влади є такими ж пріоритетними, як економіка, соціальна сфера, і за які уряд буде дуже серйозно питати.

Теги: азаров дулуб селектор

Версія для друку Поділиться:


Вверх