Ігор Шурма провів особистий прийом громадян
![Ігор Шурма провів особистий прийом громадян Ігор Шурма провів особистий прийом громадян](/content/documents/608/60783/thumb-newsSpisok-190x120-76a6.jpg)
Заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма провів особистий прийом громадян в приміщенні громадської приймальні ХОДА. З проблемними питаннями до нього звернулися 19 мешканців Харківщини. Зокрема, питання стосувалися встановлення групи інвалідності, санітарно-курортного лікування, надання матеріальної допомоги, направлення на обстеження та лікування до медичних установ III – IV рівня, роз’яснення пенсійного законодавства чорнобильців та ін.