ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У рамках кінофестивалю «Харьковская сирень» відбудеться презентація книги про українського винахідника кінематографа Йосипа Тимченка

25 квітня 2012 | 17:56

Першим заходом Міжнародного кінофестивалю «Харьковская сирень» буде презентація книги про українського винахідника кінематографа Йосипа Тимченка, яка відбудеться 10 травня в 11.00 в кінотеатрі імені Довженка. Про це повідомила в ефірі радіо «Слобожанщина» начальник управління у справах преси та інформації ХОДА, співголова кінофестивалю «Харьковская сирень» Вікторія Маренич. «Цю книгу написав кінокритик Володимир Миславський. Це дуже цікава робота, на сьогоднішній момент вона вже у друці, вона буде дуже якісною, і стане відмінним подарунком для тих, хто цікавиться історією кіно. Тимченко народився в селі Окіп Золочівського району на Харківщині. Якби він не придумав свій винахід, я не знаю, змогли б брати Люм'єр показати свій фільм», – заявила вона.

За словами співголови фестивалю, також в блакитному залі кінотеатру імені О. Довженка щодня з 9.30 будуть демонструватися конкурсні роботи – короткометражні стрічки, які зможе переглянути кожен бажаючий.

Теги: «харьковская сирень»

Версія для друку Поділиться:


Вверх