Завтра, в рамках двомісячника «За чисте довкілля», на Харківщині відбудеться суботник
![Завтра, в рамках двомісячника «За чисте довкілля», на Харківщині відбудеться суботник Завтра, в рамках двомісячника «За чисте довкілля», на Харківщині відбудеться суботник](/content/documents/607/60694/thumb-newsSpisok-190x120-6995.jpg)
Завтра, в рамках двомісячника «За чисте довкілля», 1,5 тис. працівників Харківської обласної державної адміністрації та Харківської обласної ради вийдуть на суботник. У цілому роботи на суботнику проводитимуться у парках, скверах, садах, на вулицях, прибудинкових територіях Харкова і області. Зокрема, працівники апарату та управлінь ХОДА зосередять свої зусилля на прибиранні території в межах "червоних ліній"проспекту Гагаріна.