В області створені всі умови для впровадження замісної терапії
![В області створені всі умови для впровадження замісної терапії В області створені всі умови для впровадження замісної терапії](/content/documents/607/60683/thumb-newsSpisok-190x120-20a8.jpg)
Як повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, в ході зустрічі з представниками Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу обговорювалося питання впровадження замісної терапії в Харківській області. «У 2011 році 42 особи взяли участь в програмах замісної терапії. Сьогодні в області створені всі умови для людей, які мають бажання взяти участь у відповідних програмах, і яким рекомендовано відповідно до наказу МОЗ застосування замісної терапії. Також в області вибудувана ланцюгова схема участі в програмах замісної терапії», - зазначив Ігор Шурма.
За його словами, велику допомогу у цій роботі надають громадські організації, навколо яких гуртуються люди, яким потрібна така допомога.
«Спільні зусилля облдержадміністрації, обласної наркологічної служби, громадських організацій та органів правопорядку повинні сприяти впровадженню методів замісної терапії в Харківській області», - підкреслив Ігор Шурма.