Валентин Дулуб провів особистий прийом громадян
![Валентин Дулуб провів особистий прийом громадян Валентин Дулуб провів особистий прийом громадян](/content/documents/607/60671/thumb-newsSpisok-190x120-9d7d.jpg)
Перший заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб провів особистий прийом громадян у громадській приймальні ХОДА. Мешканці Харкова та Харківської області звернулися до нього з приводу ремонту доріг, облаштування автобусної зупинки, газифікації населених пунктів та ремонту дахів. Вирішення всіх поставлених питань Валентин Дулуб взяв під особистий контроль.