Василь Хома провів виїзний прийом громадян у Краснокутському районі
![Василь Хома провів виїзний прийом громадян у Краснокутському районі Василь Хома провів виїзний прийом громадян у Краснокутському районі](/content/documents/607/60609/thumb-newsSpisok-190x120-b383.jpg)
В ході робочої поїздки до Краснокутського району заступник голови – керівник апарату Харківської облдержадміністрації Василь Хома провів виїзний прийом громадян. Порушені громадянами питання стосувалися роботи правоохоронних органів, земельного законодавства, житлово-комунального господарства тощо. Вирішення питань, визначених у зверненнях, Василь Хома взяв під особистий контроль.