ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Продукція харківських книговидавців буде представлена в Бєлгороді

09 квітня 2012 | 15:02

Продукція харківських книговидавців буде представлена в Бєлгороді

23 серпня 2010 року був підписаний Протокол про співробітництво в інформаційній сфері між Харківською областю України та Бєлгородською областю Російської Федерації. В рамках цієї угоди протягом 2012 року запланована виставка продукції харківських видавництв в Бєлгороді. Про це повідомила сьогодні в ході прес-конференції начальник управління у справах преси та інформації ХОДА Вікторія Маренич. «Ми відіслали запрошення нашим колегам в Бєлгород, і отримали відповідь, що вони готові прийняти нашу виставку», – підкреслила вона.

За словами начальника управління, точні дати поки що назвати важко, але попередньо обговорюється можливість провести виставку 5 серпня.

«5 серпня – це річниця звільнення Бєлгорода від німецько-фашистських загарбників. Можливо, в рамках цих заходів буде можливість представити книги харківських видавництв», – зазначила Вікторія Маренич.

Також вона повідомила, що наприкінці серпня 2012 року виставка-ярмарок «Харківські видавці – районам області» буде відвідає Чугуїв.Скачати відео

Теги: книжкова виставка маренич

Версія для друку Поділиться:


Вверх