Ігор Шурма провів особистий прийом громадян в Дергачівському районі
![Ігор Шурма провів особистий прийом громадян в Дергачівському районі Ігор Шурма провів особистий прийом громадян в Дергачівському районі](/content/documents/605/60418/thumb-newsSpisok-190x120-461c.jpg)
Заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма в ході робочої поїздки до Дергачівського району провів особистий прийом громадян. Під час прийому були вирішені питання направлення на обстеження та лікування в обласні медичні установи; надання матеріальної допомоги; системи отримання кредиту на відкриття власної справи через центр зайнятості. Також розглянуті питання забезпечення слуховими апаратами та проведення операцій з приводу катаракти; підтримки будівництва дитячого будинку в районі; забезпечення транспортними засобами закладів охорони здоров’я району.