Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

В рамках кінофестивалю «Харьковская сирень» відбудеться арт-проект «Образи», присвячений французькій кінозірці Мілен Демонжо

03 квітня 2012 | 17:21

10 травня в рамках IV Міжнародного кінофестивалю «Харьковская сирень» в фойє Палацу студентів Національної юридичної академії ім. Ярослава Мудрого стартує арт-проект «Образи», присвячений французькій кінозірці, Почесному президенту фестивалю Мілен Демонжо. Про це сьогодні на прес-конференції повідомила начальник управління у справах преси та інформації ХОДА, співголова оргкомітету фестивалю Вікторія Маренич. За її словами, арт-проект буде представляти собою симбіоз різних видів і напрямків творчості. З одного боку, це унікальні фотографії Мілен Демонжо, виконані її першим чоловіком – професійним фотографом, а з іншого – ляльки харківського майстра-лялькаря.

«Зараз ми ведемо переговори з пані Демонжо з приводу організації виставки. Нами відібрано близько 40 робіт – це ті знімки, які зацікавили нас, і які дозволила представити на виставці вона. Це унікальні фотороботи, які в рамках арт-проекту будуть поєднуватися з не менш унікальними роботами харківського майстра-лялькаря», – підкреслила Вікторія Маренич.


Теги: «харьковская сирень»

Поділиться:Схожі новини