Михайло Добкін увійшов до складу оргкомітету Євробаскету-2015
![Михайло Добкін увійшов до складу оргкомітету Євробаскету-2015 Михайло Добкін увійшов до складу оргкомітету Євробаскету-2015](/content/documents/604/60350/thumb-newsSpisok-190x120-661b.jpg)
Згідно з постановою Кабінету Міністрів, голова ХОДА Михайло Добкін увійшов до складу організаційного комітету з підготовки та проведення в Україні Чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу. Також членом оргкомітету став Харківський міський голова Геннадій Кернес, а очолив оргкомітет прем'єр-міністр Україна Микола Азаров. Приймати Чемпіонат Європи з баскетболу будуть чотири українських міста. На даний момент розглядаються можливості 6 найбільших міст країни: Харкова, Дніпропетровська, Донецька, Києва, Львова та Одеси.