По господарствах області робота з підживлення озимини проведена на 45%
![По господарствах області робота з підживлення озимини проведена на 45% По господарствах області робота з підживлення озимини проведена на 45%](/content/documents/604/60322/thumb-newsSpisok-190x120-65cf.jpg)
«В цілому по господарствах області робота з підживлення озимини, яка вкрай важлива для майбутнього урожаю, проведена на площі 133,1 тис. гектарів, що складає 45% від усієї площі. Красноградський район проведення цієї роботи вже завершив. Близькі до цього Харківський, Чугуївський і Нововодолазький райони. Але в ряді районів втрачають час для її проведення. Хочу звернути на це увагу голів райдержадміністрацій Коломацького, Богодухівського, Дворічанського, Печенізького, Дергачівського, Куп’янського районів, у яких підживлення озимини поки що проведено менше, ніж на 20% прогнозованої площ», - сказав сьогодні в ході засідання колегії Харківської обласної державної адміністрації заступник голови ХОДА з питань АПК Віталій Алексейчук.