Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Харківській області буде збільшено площу посіву кукурудзи на 44% порівняно з 2011 роком

29 березня 2012 | 13:03

Не зважаючи на часткову загибель озимих, на Харківщині передбачається зберегти зернову групу на рівні минулого року – 977 тис. гектарів або 51% від усієї площі ріллі. Про це повідомив сьогодні під час засідання колегії Харківської облдержадміністрації заступник голови ХОДА Віталій Алексейчук. За його словами, по озимих культурах регіон вже втратив мінімум 144 тис. гектарів порівняно з минулим роком. Єдина можливість забезпечити у цих умовах виробництво 3,2 млн. тонн зерна, як це передбачено планом економічного і соціального розвитку області на 2012 рік, це суттєво збільшити площу посіву кукурудзи – найбільш урожайної зернової культури нашої зони, яка до того ж користується постійним попитом на світовому ринку зерна.

«У тій, чи іншій мірі будуть збільшені площі і інших зернових культур, але головний наш резерв – це кукурудза. Наші сусіди полтавчани давно пішли по цьому шляху і сьогодні є лідерами по виробництву зерна в Україні. То ж і ми прогнозуємо розширити площу посіву кукурудзи на зерно у поточному році мінімум на 100 тис, гектарів або на 44% порівняно з 2011 роком», – зазначив Віталій Алексейчук.

Він повідомив, що зернові прогнозується вирощувати на 977 тис. гектарів або 51% усієї площі ріллі, соняшник – 330,6 тис. га або 17%, цукрові буряки – 40,5 тис. га або 2%, сою – 60 тис. га або 3%, картоплю і овочі – 125 тис. га або 7%, кормові та інші культури – 177,6 або 9%, чисті пари будуть становити 209,4 або 11%.


Теги: алексейчук

Поділиться:Схожі новини