Роботу з енергозбереження, розвитку та реконструкції систем теплопостачання в Харківській області необхідно вести більш інтенсивно
![Роботу з енергозбереження, розвитку та реконструкції систем теплопостачання в Харківській області необхідно вести більш інтенсивно Роботу з енергозбереження, розвитку та реконструкції систем теплопостачання в Харківській області необхідно вести більш інтенсивно](/content/documents/604/60313/thumb-newsSpisok-190x120-d820.jpg)
В ході засідання колегії ХОДА голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін звернув увагу голів райдержадміністрацій і мерів міст обласного значення на необхідність більш інтенсивно вести роботу, спрямовану на поступову відмову від послуг відомчих котелень. У своєму виступі перший заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб підкреслив, що однією з умов виділення коштів на здійснення заходів з енергозбереження, розвитку та реконструкції систем теплопостачання є наявність розробленої та затвердженої проектно-кошторисної документації. Без цих документів неможливо розглядати проекти на будь-якому рівні.
«Ми все одно максимально підемо від відомчих котелень, особливо тих, з якими у минулих опалювальних сезонах вже виникали проблеми. Якщо який-небудь район завалить цю роботу, то буде виконувати її за рахунок місцевого бюджету та залучених коштів, але котельні або переведе в комунальну власність, або побудує нові», – заявив Михайло Добкін.