Валентин Дулуб провів особистий прийом громадян у Красноградському районі
![Валентин Дулуб провів особистий прийом громадян у Красноградському районі Валентин Дулуб провів особистий прийом громадян у Красноградському районі](/content/documents/603/60292/thumb-newsSpisok-190x120-cd82.jpg)
Перший заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб провів особистий прийом громадян у Красноградському районі. Питання, з якими звернулися до нього місцеві жителі, стосувалися ремонту доріг, газифікації населених пунктів, капітального ремонту свердловин питної води, виділення коштів на модернізацію насосної станції 2-го підйому, капітального ремонту водогону та будівництва полігону твердих побутових відходів. Вирішення всіх питань Валентин Дулуб взяв під особистий контроль.