Михайло Добкін привітав архієпископа Ізюмського Онуфрія з днем народження (доповнено)
![Михайло Добкін привітав архієпископа Ізюмського Онуфрія з днем народження (доповнено) Михайло Добкін привітав архієпископа Ізюмського Онуфрія з днем народження (доповнено)](/content/documents/603/60264/thumb-newsSpisok-190x120-0d2b.jpg)
Сьогодні виконуючий обов'язки керівника Харківської єпархії архієпископ Ізюмський Онуфрій відзначає свій день народження. Зі святом владику привітали голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін, Харківський міський голова Геннадій Кернес, а також Народний депутат України Валерій Писаренко. Вони побажали архієпископу Онуфрію міцного здоров'я та довгих років успішного служіння на ниві зміцнення духовності на Харківщині.
«Я бажаю вам, щоб ви завжди були в доброму здоров'ї і, як сьогодні, з посмішкою зустрічали кожен день, допомагаючи харків'янам і всім мешканцям нашої області духовно рости і розвиватися», - з такими словами Михайло Добкін звернувся до іменинника.
У свою чергу архієпископ Онуфрій подякував голові області за уважне ставлення керівництва регіону до проблем церкви.
«Церковна влада і влада світська - це два крила одного птаха, який піднімається все вище. Завдяки цьому Харків росте не тільки храмами, він росте душею. І це головне», - підкреслив він.