До уваги журналістів!
![До уваги журналістів! До уваги журналістів!](/content/documents/603/60243/thumb-newsSpisok-190x120-bb61.jpg)
Завтра, 24 березня, об 11:00 в Обласному навчально-методичному центрі підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів (м. Харків, вул.Студентська,5/6) відбудеться обласна олімпіада з історії образотворчого мистецтва серед учнів старших класів художніх шкіл та художніх відділень шкіл естетичного виховання м.Харкова та області за темою «Імпресіонізм як один з визначних напрямків мистецтва кінця 19 - початку 20 сторіччя». Тел.: 704-13-54.