Дитячий табір заводу ім. Малишева буде передано на баланс Дергачівського району
![Дитячий табір заводу ім. Малишева буде передано на баланс Дергачівського району Дитячий табір заводу ім. Малишева буде передано на баланс Дергачівського району](/content/documents/603/60236/thumb-newsSpisok-190x120-be39.jpg)
Про це сьогодні повідомив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Євген Савін. «Керівництво заводу ім. Малишева ухвалило рішення про передачу в комунальну власність Дергачівського району табору «Червона гвоздика». В цьому районі не було табору. А наша задача, щоб у кожного району на балансі були табори. Адже дитина оздоровлюється тільки в оздоровчому таборі. Пришкільний табір - це добре. Дитина там зайнята, забезпечена збалансованим харчуванням, але там немає тієї природи, яка є в таборах відпочинку», - зазначив Євген Савін.
За словами заступника голови ХОДА, в дитячому таборі «Червона гвоздика» зможуть оздоровлюватися діти з усієї області.