Михайло Добкін провів особистий прийом громадян у Близнюківському районі
![Михайло Добкін провів особистий прийом громадян у Близнюківському районі Михайло Добкін провів особистий прийом громадян у Близнюківському районі](/content/documents/603/60232/thumb-newsSpisok-190x120-4d3c.jpg)
Сьогодні в рамках робочої поїздки у Близнюківський район голова Харківської державної адміністрації Михайло Добкін провів у районі особистий прийом громадян. Мешканці зверталися з питаннями щодо ремонту дороги у селі Острівщина, про придбання сміттєзбиральної машини у селищі Близнюки, виготовлення державних актів на землю мешканцям села Миролюбівка та інше. Всі питання головою облдержадміністрації взяті під особистий контроль.