Василь Хома провів виїзний прийом громадян у Барвінківському районі
![Василь Хома провів виїзний прийом громадян у Барвінківському районі Василь Хома провів виїзний прийом громадян у Барвінківському районі](/content/documents/603/60229/thumb-newsSpisok-190x120-443f.jpg)
В ході робочої поїздки до Барвінківського району заступник голови – керівник апарату Харківської облдержадміністрації Василь Хома провів виїзний прийом громадян. Порушені громадянами питання стосувалися виплати матеріальної допомоги, соціальних проблем, житлово-комунального господарства, тощо. Вирішення питань, визначених у зверненнях, Василь Хома взяв під особистий контроль.