ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Харківщина стала єдиною областю, яка стабілізувала кількість поголів'я великої рогатої худоби

22 березня 2012 | 16:27

За 2011 рік Харківщина стала єдиною областю, яка стабілізувала кількість поголів'я великої рогатої худоби, в тому числі і корів. Про це повідомив сьогодні в ході підписання Меморандуму про взаєморозуміння між обласною адміністрацією та виробниками, переробниками та продавцями молока заступник голови Харківської облдержадміністрації Віталій Алексейчук. За його словами, в області в даний час 99,8 голів корів, з них 59,7 – у населення. «На сьогоднішній день населення забезпечує область молочною продукцією на 57%. Тут нам є над чим попрацювати. Але, на жаль, у населення поголів'я корів в останній час різко знижується, що призводить до погіршення соціальної обстановки. Якщо на сільськогосподарських підприємствах закупівельні ціни впали на 7-8%, тоді як у населення – на 20-30%», – зазначив заступник губернатора.

Віталій Алексейчук повідомив, що в даний час ведеться робота в напрямку збільшення поголів'я худоби у сільгоспвиробників.

Також він звернув увагу на необхідність усунення посередників та введення контролю якості прийнятого молока: «Хотілося б, щоб встановлювалися пункти збору молока, які дозволять також і контролювати якість. Ми готуємо свої пропозиції, щоб уряд виділив дотації для молокопереробних підприємств, які розгортають молокоприймальні пункти в селах. Я думаю, що і надалі виконання завдання із забезпечення якості молока нам під силу».  

Теги: алексейчук

Версія для друку Поділиться:


Вверх