Події дня
![Події дня Події дня](/content/documents/602/60110/thumb-newsSpisok-190x120-5b31.jpg)
Сьогодні, 20 березня, о 12:00 у Будинку народної творчості (вул. Пушкінська, 62) розпочнеться звітно-виборча асамблея Харківського обласного відділення Національного олімпійського комітету України.
Сьогодні, 20 березня, о 12:00 у Будинку народної творчості (вул. Пушкінська, 62) розпочнеться звітно-виборча асамблея Харківського обласного відділення Національного олімпійського комітету України.