Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Харківська область в першу чергу зацікавлена в залученні інвестицій в сільське господарство

16 березня 2012 | 13:22

Як зазначив у ході зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Естонської Республіки в Україні паном Лаурі Лепіком голова ХОДА Михайло Добкін, Харківська область в першу чергу зацікавлена в залученні інвестицій в сільське господарство. «У сфері рослинництва в області проблем немає: застосовуються нові технології, якість ґрунту дозволяє мати стабільний дохід підприємцям. Зараз ми дивимося на розвиток тваринництва, де у нас є величезний потенціал, який поки повністю не реалізовано. З іншого боку, найбільш перспективним напрямком для залучення інвестицій я вважаю переробку сільськогосподарської продукції. У нашому регіоні є всі можливості для цього», - підкреслив Михайло Добкін.

За його словами, зараз на внутрішньому ринку існує дефіцит якісної молочної продукції, і з цим в області мають намір серйозно боротися.

«Якщо ми доб'ємося заборони на добавку всіляких інгредієнтів в молоко, наприклад пальмового масла, то з одного боку це підвищить якість виробленого молока, з іншого дасть можливість збільшити обсяг виробництва як в Харківській області, так і в країні в цілому. Компанії, які будуть присутні в регіоні і будуть виробляти якісні продукти, матимуть отримувати всіляку підтримку з боку влади», - зазначив голова ХОДА.


Теги: добкін естонія посол

Поділиться:Схожі новини