ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

При підготовці до нового опалювального сезону 2012 року необхідно врахувати всі проблеми, які виникали протягом минулої зими. Анатолій Близнюк

15 березня 2012 | 17:20

Відбулась всеукраїнська селекторна нарада під головуванням Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолія Близнюка. Від Харківської області участь у нараді взяв перший заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб. У ході наради були розглянуті питання про хід реформування житлово-комунального господарства та виконання заходів Загальнодержавної програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки.

Крім того, обговорювався хід опалювального періоду 2011-2012 років та підготовка до наступного опалювального сезону. «Незважаючи на те, що минулий опалювальний сезон проходив без особливих ексцесів, все ж необхідно провести повний аналіз всіх проблем, з якими ми стикалися за цей час, для того, щоб врахувати їх при підготовці до нового опалювального сезону 2012 року», – зазначив Анатолій Близнюк.

Також Міністр звернув увагу на стан розрахунків підприємств комунальної теплоенергетики за спожитий природний газ, стан виконання загальнодержавних програм у сфері ЖКГ, оснащення підприємств комунальної теплоенергетики засобами обліку відпуску теплової енергії, стану проведення енергетичного аудиту суб’єктів господарювання, які здійснюють виробництво, транспортування та постачання теплової енергії споживачам та завдання з модернізації ЖКГ на 2012 рік.

Анатолій Близнюк нагадав, що Харківська область першою на Україні встановила прилади обліку на всіх підприємствах, які надають житлово-комунальні послуги.

Теги: близнюк дулуб

Версія для друку Поділиться:


Вверх