Валентин Дулуб провів особистий прийом громадян у Вовчанському районі
![Валентин Дулуб провів особистий прийом громадян у Вовчанському районі Валентин Дулуб провів особистий прийом громадян у Вовчанському районі](/content/documents/601/60020/thumb-newsSpisok-190x120-4c36.jpg)
Перший заступник Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб провів виїзний особистий прийом громадян у Вовчанському прийомі. Мешканці району звертались до віце-губернатора з питань, що стосувалися належного водопостачання, ремонту доріг та покрівель, будівництва каналізації та інше. Вирішення усіх питань Валентин Дулуб взяв під особистий контроль.