Ігор Шурма провів особистий прийом громадян
![Ігор Шурма провів особистий прийом громадян Ігор Шурма провів особистий прийом громадян](/content/documents/600/59993/thumb-newsSpisok-190x120-864f.jpg)
Заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма 13 березня провів особистий прийом громадян в приміщенні громадської приймальні ХОДА. Питання, з якими 18 мешканців Харківщини звернулися до заступника голови облдержадміністрації, стосувалися направлення на обстеження та лікування в Обласну клінічну лікарню, Обласний онкологічний диспансер, Обласний центр нефрології та урології, Інститут неврології НАМН України; скерування на комісію з призначення інсулінів; надання матеріальної допомоги тощо.
Надані консультації щодо змін у пенсійному законодавстві осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а також з приводу медико-соціальних проблем.