Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

За ініціативою Президента України щодо модернізації сфери соціального забезпечення стоїть упорядкування системи надання пільг

13 березня 2012 | 15:08

«Після оголошення соціальних ініціатив Президента України, зокрема, щодо модернізації сфери соціального забезпечення, отримає реальну можливість бути втіленою в життя пропозиція Харківської області стосовно надання адресної цільової допомоги людям, які мають право на пільговий проїзд в комунальному транспорті», - зазначив заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма.

За його словами, цілий ряд підприємств потерпає від надання пільгових послуг. Наприклад, через це мав проблеми з виплатою зарплати та сплати внесків до Пенсійного фонду харківський «Міськелектротранс».

«Суть проблеми полягала у тому, що комунальний транспорт, як правило, перевозить людей пільгового контингенту. Держава повинна компенсувати вартість перевезення пільгового контингенту, але насправді компенсується не більше 25-30%.

Потрібно визначати суму матеріальної допомоги кожному пільговику, а людина, яка отримає кошти, може використовувати їх на свій розсуд. Але кожен буде зобов’язаний платити за проїзд у транспорті. Це абсолютно інший формат взаємовідносин людей, які мають право на пільгу і підприємств, які надають послуги», - підкреслив Ігор Шурма.


Теги: янукович соціальні ініціативи шурма

Поділиться:Схожі новини