ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Соціальні ініціативи Президента Україні консолідують зусилля центральних та місцевих органів влади для подолання проблеми невиплати зарплати

13 березня 2012 | 11:25

«Минулого року точилися розмови про те, що Харківська область є одним з найбільших боржників з виплати зарплати. Але ніхто не піднімав питання про те, що 74% всіх боргів - це борги державних підприємств. На них працюють харків’яни, які не отримують грошей за виконану роботу, і, відповідно, не сплачуються внески до Пенсійного та інші фонди. Коли сьогодні Президент України виходить з ініціативами повернути довіру до влади, то це означає, що проблемам, які є на державних підприємствах, буде приділена пильна увага. Якщо раніше з цим боролися окремі регіони, то сьогодні ця ініціатива дає впевненість у тому, що будуть консолідовані зусилля центральних та місцевих органів влади для подолання проблеми невиплати зарплати, що в кінцевому результаті дасть додаткові надходження до бюджету», - зазначив заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма.

Він також підкреслив, що у Харківській області протягом 2011 року плідно працювала комісія з погашення боргів із зарплати, що дало позитивний результат.

«Станом на 1 січня 2011 року заборгованість із виплати зарплати на підприємствах області складала 165 млн.грн., сьогодні – 111 млн.грн. Борги із внесків до Пенсійного фонду зменшилися з 270 млн.грн. до 226 млн.грн. Робота комісій буде продовжена. Звичайно, за 1 рік цю проблему подолати не можна. Але дуже важливо, що сьогодні цю проблему піднімає та ставить завдання безпосередньо Президент України. В цьому напрямку будуть працювати всі, хто бореться з тіньовими зарплатами та недопущенням виникнення боргів», - зазначив Ігор Шурма.

Теги: соціальні ініціативи янукович шурма

Версія для друку Поділиться:


Вверх