Запрошуємо в Філософське кафе
![Запрошуємо в Філософське кафе Запрошуємо в Філософське кафе](/content/documents/600/59906/thumb-newsSpisok-190x120-2bf8.jpg)
6 березня о 16.30 в галереї «Мистецтво Слобожанщини» обласного центру культури і мистецтва розпочнеться традиційна зустріч у формі філософського кафе на тему «Тлумачі та інтерпретатори». Ведучий - письменник Анатолій Кутник запропонує пофілософствувати на актуальні для нашого суспільства теми. Вхід вільний! Адреса: Держпром, 4 під'їзд, 1 поверх (вхід з боку площі Свободи)