Михайло Добкін провів особистий прийом громадян у Печенізькому районі
![Михайло Добкін провів особистий прийом громадян у Печенізькому районі Михайло Добкін провів особистий прийом громадян у Печенізькому районі](/content/documents/598/59781/thumb-newsSpisok-190x120-463d.jpg)
В ході робочої поїздки до Печенізького району голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін провів особистий прийом громадян. Питання, з якими мешканці області звернулися до губернатора, в основному стосувалися надання допомоги у проведенні оперативного лікування. Також обговорювалося питання про виділення коштів ОСББ «Мартівчанин».