Керівництво Харківщини підписало угоду про співпрацю з Національним агентством України з питань державної служби та Харківським регіональним інститутом державного управління НАДУ при Президентові України
![Керівництво Харківщини підписало угоду про співпрацю з Національним агентством України з питань державної служби та Харківським регіональним інститутом державного управління НАДУ при Президентові України Керівництво Харківщини підписало угоду про співпрацю з Національним агентством України з питань державної служби та Харківським регіональним інститутом державного управління НАДУ при Президентові України](/content/documents/597/59659/thumb-newsSpisok-190x120-5d15.jpg)
Сьогодні у Будинку Рад відбулося підписання угоди про співпрацю між Харківською обласною державною адміністрацією, Харківською обласною радою, Національним агентством України з питань державної служби та Харківським регіональним інститутом державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
Угода про співпрацю укладена з метою створення належних умов для впровадження на регіональному рівні реформ у галузі державного управління та місцевого самоврядування, підвищення рівня професійної компетентності державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Харківської області.